 |
 |
 |
 |
 |
Hudiny
 |
2008.12.22. 09:05  |
 |
Ezek szerint nagyon öregszem, vagy mi a fene?
Csak nekem tűnik bonyolultnak ez a mobilvásárlósos biznisz. Én jobban szeretem, ha bemegyek a boltba megveszek valamit, tudom mik a feltételek, és jól van. Azt tudtátok, hogy 5000Ft az, ha pl. meghal valakid és a telefonját át akarod írni a nevedre? De a számhordozás is szintén ennyibe kerül.
Itt én úgy érzem, hogy valahol úgy is kitolnak veled, mert ha pl. ingyen beszélsz, akkor is többet fizetsz máshova stb.
Aztért havi 8-9 ezer Ft-os telefonszámlát én soha nem csinálok. Mobil internettel meg igencsak jó pénzt lehúznak az emberről.
nézzük a tényeket: kinézel egy telót, bemész megvenni. kiírják, hogy teszem azt 36ezer, aztán mire szerződést kötsz kiderül, hogy 42, mert amit kiírtak ár, az aranykártyéás vásárlóknak van. Na sebaj, megveszem, atzán közlik, ha netes rádiót akarok hallgatni plusz fizessek mobil internet előfizetést minimum 3 ezer plusz havonta. MobilTV szolgáltatás szintén plusz havidíjas.
Szóval lehúzzák szerintem az embert nagyon szépen. És elsunnyognak sok információt, amivel csak a boltban szembesülsz és pofáraesel. Én totál így érzem. Jól meg kéne a reklámjaik miatt büntetni az egész céget.
Szifont meg mikor bejött, hogy 990 Ft, akkor hű de sokan mentek, aztán mikor kiderült, hogy 20ezer Ft körül megy a havidíj, akkor már nem voltak ilyen happyk.
|
|
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!
|
Hozzászólás szerkesztése / törlése |
|
|
 |
 |
 |
 |
|
 |