Sziasztok! Ha valaki lemaradt volna a Nyalaka interjúról akkor itt a konzerv: https://youtu.be/iNDkGdEc_TI Jó volt ismét rádióban hallani a régi hangot. Ühüm, aha, igen..... Csak a hetesezer maradt ki a sorból :)
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!