 |
 |
 |
 |
 |
pali982
 |
2024.08.17. 23:21  |
 |
Jesszum Zoo, Redditen linkelte be valaki az archívumodat, és basszus nem gondoltam volna, hogy életben tartod még, rohadt nagy respekt érte, nosztalgia napot tartottam :D
Tudom, hogy már full mást csinálsz, de hiányzik egy ilyen fickó az éterből. Azok a dolgok, amik a Deejay-n, de főleg a Roxyn mentek, ma már elképzelhetetlenek lennének, annyira más világ lett, az NMHH (ex-ORTT) csak úgy osztaná a milliós büntiket, mint Balázsék esetében.
Ha már Balázsék: tök jófejség, hogy továbbra is Te vagy a voice-uk, kíváncsi lennék, hogy jött ez, melyikük kért fel. Meg gondolom maradt azért valami stúdiód otthon, nem az iPhone-ba mondod fel a spotokat :lol:
|
|
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!
|
Hozzászólás szerkesztése / törlése |
|
|
 |
 |
 |
 |
|
 |