Hozzászólások megtekintése   Vissza az archivumozoo főoldalára

pali982  2024.08.17.   23:21 Hozzászólás időpontja
Üzenet Jesszum Zoo, Redditen linkelte be valaki az archívumodat, és basszus nem gondoltam volna, hogy életben tartod még, rohadt nagy respekt érte, nosztalgia napot tartottam :D

Tudom, hogy már full mást csinálsz, de hiányzik egy ilyen fickó az éterből. Azok a dolgok, amik a Deejay-n, de főleg a Roxyn mentek, ma már elképzelhetetlenek lennének, annyira más világ lett, az NMHH (ex-ORTT) csak úgy osztaná a milliós büntiket, mint Balázsék esetében.

Ha már Balázsék: tök jófejség, hogy továbbra is Te vagy a voice-uk, kíváncsi lennék, hogy jött ez, melyikük kért fel. Meg gondolom maradt azért valami stúdiód otthon, nem az iPhone-ba mondod fel a spotokat :lol:



Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!


Hozzászólás szerkesztése / törlése

Hozzászólás szerkesztése
Hozzászólás törlése
Adminisztrátor jelszó:


 
Tárhely: WebKontakt.hu Kód módosítás: Maniac | Design: Poetry