Igen Amorén is ott vagyok. István002 néven, bár inkább csendes olvasó vagyok.
Balu: 2003-ban mikor a felvételek születtek, még a betárcsázós net sem terjedt el, ISDN is csak Richie Richnek volt. Szélessávról nem is hallottunk. Az internetes rádió minősége ez volt, örüljünk, hogy ennyi van.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!