Hey Simula, Tudod h en mar ilyen szereplos dolgokat nem csinalok tobbe. Van egy csomo jutyub otletem amiket szivesen csinalnek hobbibol (nem penzkeresetbol) de az a baj hogyha az ember csinal valamit ami erdekli a kozonseget = akkor az is erdekli a kozonseget h ki csinalta, az meg az en maganeletem ami tobbe nem elado. :) Itt kabe minden valtozatlan, mar 11 eve vezetem az ugyvedi irodat, ugyanaz a feleseg, ugyanaz a lakas, minden marad. Az biztos, h kevesbe izgalmas v valtozatos mint 25 evesen. De gondolom ez a dolgok rendje. Cheers buddy!
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!