Hozzászólások megtekintése   Vissza az archivumozoo főoldalára

zoo  2022.03.06.   11:53 Hozzászólás időpontja
Üzenet Hey Simula,
Tudod h en mar ilyen szereplos dolgokat nem csinalok tobbe. Van egy csomo jutyub otletem amiket szivesen csinalnek hobbibol (nem penzkeresetbol) de az a baj hogyha az ember csinal valamit ami erdekli a kozonseget = akkor az is erdekli a kozonseget h ki csinalta, az meg az en maganeletem ami tobbe nem elado. :)
Itt kabe minden valtozatlan, mar 11 eve vezetem az ugyvedi irodat, ugyanaz a feleseg, ugyanaz a lakas, minden marad. Az biztos, h kevesbe izgalmas v valtozatos mint 25 evesen. De gondolom ez a dolgok rendje. Cheers buddy!



Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!


Hozzászólás szerkesztése / törlése

Hozzászólás szerkesztése
Hozzászólás törlése
Adminisztrátor jelszó:


 
Tárhely: WebKontakt.hu Kód módosítás: Maniac | Design: Poetry