Hozzászólások megtekintése   Vissza az archivumozoo főoldalára

Roxysbalu  2022.02.25.   07:09 Hozzászólás időpontja
Üzenet https://youtu.be/4pDZt-nhCh4
Sziasztok
Napra pontosan ma 11.éve hogy megszűnt a ROXY! Egy rádió amelyen egy generáció nőtt fel (többek közt én is) és formálta meg az akkori fiatalok zenei ízlését! Egészen pontosan 2011.02.25.-én volt a búcsú adás és még 26.-án a búcsú bulit élőben sikerült közvetíteni a 96.4-n.
Akik velem együtt szerették ezt a rádiót azokban még a mai napig egy hatalmas űr tátong a hiánya miatt!
Soha nem lesz még egy ilyen rádió mint a ROXY volt!
Ezért méltó zenével emlékszem rá vissza amit annak idején csak úgy ismertünk hogy ROXY ARIA!



Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!


Hozzászólás szerkesztése / törlése

Hozzászólás szerkesztése
Hozzászólás törlése
Adminisztrátor jelszó:


 
Tárhely: WebKontakt.hu Kód módosítás: Maniac | Design: Poetry