A Nyali meg a Pajszer mar regota dolgoznak; en mar lattam kozos fellepesrol is videot tan tavalyelott? Ha a hir friss az kiraly, ha meg mindig nyomjak egyutt.
Es Radio Inside: ma egesz nap hallgattam meloban es nagyon kellemes. Well done.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!