zoo! Spy és Mindenki! Nagyon örülök, hogy hallgatjátok a mixeimet (vagy legalábbis próbáljátok :D), remélem időközben sikerült! Ahogy látom zz még lájkoltad is az egyiket. :) Köszönöm szépen, óriási megtiszteltetés! Próbálom a house-os vonalat tartani, vagyis olyanokat válogatni, amelyek visszahozzák egy kicsit a régi feelinget. :) Előhozakodtam egy újabbal, ha gondoljátok és nem "egybenfájlt" szeretnétek, akkor próbáljátok meg ezt: https://files.fm/u/guumjnxte Vagy jelezzétek nekem a dj.sunstealer@gmail.com-ra, ha szeretnétek új értesítőt az új mixekről és felveszek mindenkit a levlistára, ha van igény rá! :) Üdv!
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!