Sziasztok Azért így 15 év elteltével igazán közzé tehetnék valahol a Deejay-s cuccokat mint például a műsor ajánlókat, háttér zenék amiket pl Ági is használt a kívánság műsorban. Reklám kezdő, végző szpotok.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!