Nem gondolkozott és nem is fog több mint 10 éve el hagyta az országot és ahol most él ott is már több éve befejezte a rádiózást. Szerinted ha tényleg ezen egyszer is elgondolkozott volna az elmúlt több mint 10 évben akkor már nem lépett volna ez ügyben? Ő szerintem már rég befejezte és nem akar többet ezzel foglalkozni. Ebbe bele kell törődnünk.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!