@Ben: Köszi, már be is raktam a Spotin a kedvencek közé.
Fél szemmel benéztem minap a retekklubba és mintha semmi se változott volna: Valóvilág, csak már a 10., Kiszel Tünde, aki még mindig naptárat dedikál, Cini, hogy hagyta meggyőzni magát az oltásról...
Az a baj, hogy fejekben nem 15 év, hanem legalább 50 év elmaradás állandósult ebben az országban.
Az évszámokról jut eszembe: idén lesz 15 évfordulója, hogy elhallgatott a Deejay.
F
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!