13 éve ilyenkor még a Balatonon... Mekkora magas labda lenne Zoo-nak a főpolginak ácsingozó Berki... És a jelen kori "sztár"világ dolgai... Bár manapság egy ilyen szabadszájú müsor max netes rádión mehetne... Hosszú évek ota nincs egyetlen kritikát megfogalmazni merő rádiómüsor... Persze ilyen média viszonyok mellett ezen ki lepődik meg...
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!