 |
 |
 |
 |
 |
SomaPécs
 |
2018.11.28. 10:12  |
 |
A Spotify-t én is mindig kipróbálom, amikor bepromózzák 5 EUR-ért 3 hónapra, de nekem sem jött be.
Ez a rádió halott dolog meg egy érdekes kérdés. Nem értek veled egyet. A rádió nem csak a zenéről szól, hanem egy komplex tartalomszolgáltatásról. És megvan a varázsa, ha meghallod az egyik kedvencedet a rádión. Köpködjetek meg bátran, de Kuki classic mixeit például kifejezetten szeretem, még akkor is ha ugyanezek a zenék ott figyelnek a pen drive-on a kocsiban is. De ha a rádióban szólal meg valami nagy favorit, akkor full hangerőn tombolok rá a kocsiban, pedig ha a pendrive-ról szólna, akkor lehet hogy továbbléptetném, mert már kicsi unalmas.
Szóval érdekes dolog ez...
Összegezve, spotify, rádió, youtube ide-vagy oda, örülünk ha valaki megmutatja, hogy mi a jó zene. Mondjuk egy Crains Volume XX mix formájában 8)
|
|
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!
|
Hozzászólás szerkesztése / törlése |
|
|
 |
 |
 |
 |
|
 |