gergoo
2018.02.21. 15:22
Én úgy gondolom, hogy nem kimondottan jó ötlet nyalit hivogatni, valószínűleg nem nagyon szeretne ezzel az egésszel foglalkozni.
Gondolom ezt azért, mert pár éve próbáltam neki küldeni egy e-mailt zoo-n keresztül (tehát célba kellett érnie), de válasz nem jött rá.
De aztán az is lehet, hogy csak én vagyok büdös
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!
Hozzászólás szerkesztése / törlése
Hozzászólás szerkesztése
Hozzászólás törlése
Adminisztrátor jelszó:
Tárhely: WebKontakt.hu
Kód módosítás: Maniac
|
Design: Poetry