 |
 |
 |
 |
 |
Jazigo86
 |
2018.02.20. 00:03  |
 |
Tettem egy random próbát Googlen és talán megvan Nyalaka elérhetősége (remélem nem sért privacyt vagy ilyesmi, ha igen akkor törlöm innen vagy ilyesmi):
http://www.bmwonline.hu/forum/viewtopic.php?p=168064&sid=e6337887b5215c81ccf4b5c902d8b924
"Szomorú szívvel eladnám rámöregedett kis társamat. 14 éve velem van, eddig nem volt szívem megválni tőle. 86-os évjárat, erős motor, sajnos rozsdásodik, erre nincs ötletem. Nem akarom már felújítani, elég pénzt öltem már bele. Elektromos első ablakok, elektromos napfénytető, centrál, szervókormány (Momo), riasztó, immobiliser, 16-os kerekek, M-Technik spoilerek, hátsó szárny, belsejét én újítottam fel, sárga-fekete ülések, sárga műszerfal, sportkipufogó. Zenével vagy anélkül, ezt még nem találtam ki. Egy adag téligumi felnivel van tartalékba hozzá. Imádtam a hangját, az erejét, a hangulatát, de egyszer meg kell válnom tőle. Műszaki lejárt. Irányár: 450 ezer. Tel.: 70/528-58-89
Nem tudok képet csatolni. Segítsen valaki lécci! Köszi. sallai.j@gmail.com"
|
|
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!
|
Hozzászólás szerkesztése / törlése |
|
|
 |
 |
 |
 |
|
 |