 |
 |
 |
 |
 |
Atti1967
 |
2017.12.18. 09:49  |
 |
@Morzsa: Beleolvasva, jó kis kultúr(sznob)blog néhány szórakoztató cikkel. Így nem vészes a hetedik hely. A hozzászólókból meg úgy süt a szellemi/zenei felsőbbrendűség, hogy már csak a sok PhD meg Dr. hiányzik a nick-ek elől. Csak azt felejtik el, hogy amikor díppörpül, meg júrájahíp satöbbi volt a "józene", a dizsiben akkor meg Boney M, AbbA, Neutronfamília, Goombay Dance Band és más ilyen remek nyalánkságok mentek és ha nem tudott összeszedni magának egy csajt, aki véletlenül bukott a "zigényes" zenére, akkor neki is a dizsiben kellett vadásznia. Hogy is van? Minden generációnak a következő generáció zenéje jelenti a legalját, alkalmat adva egy jó kis "hova jut a világ?" szemforgatásra, amikor el lehet morzsolni egy könycseppet, hogy hova süllyedt Mike Oldfield a Moonlight Shadow-val, vagy Andrew Lloyd Webber a Jesus Christ Superstar után a Macskákkal. ;)
|
|
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!
|
Hozzászólás szerkesztése / törlése |
|
|
 |
 |
 |
 |
|
 |