Tudom, hogy Ausztráliából kissé bajos megoldani az ára és a távolság miatt, de nem tervezel mostanában hazalátogatni?
Arra gondoltál már, hogy a magyarországi karrieredről illetve az Ausztráliában idáig veled történt dolgokról esetleg készülhetne valami websorozat, interjú vagy rövid könyv? Persze retro lenne meg minden, de biztosan sokan kiváncsiak lennének rá. :)
Mi a véleményed erről? :)
Üdv Jazigo
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!