Aham, hát, ezt nem is néztem. Megpróbáltam UTF8-ra átírni a karakterkódolást, de nem javult meg, akkor ezért... Végül az lett, hogy minden fájl kódolását, amit a vendégkönyv használ átalakítottam UTF8-ra, felmásoltam és jó lett. Ez a lényeg. :)
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!