Az en gyerekeim ismerik a Roxy a Dj es a Vakacizoo zeneit. Barhol meghalljak azonnal megjegyzik " ezt szokta apa hallgatni" vagy "ez volt a csengohangja apanak". Tudjak ki Zoo es Nyalaka. Ismerik a szulinap dalt( es kivulrol fujjak). De!!! Ok is inkabb mai zeneket hallgatnak amiktol en a falra maszom. Sodrodnak az arral. Nem tudunk mit tenni. En csak azt kivanom nekik, hogy tapasztaljanak meg az Ő alltaluk szeretett mufajba, zenei vilagba egy hasonlo eleterzest mint ami nekunk megvolt!
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!