Napokban gondolkodtam rajta, hogy amit anno a Roxy és a Deejay képviselt, lassan retro kategória lesz. Felnőtt egy olyan korosztály és a mai fiataloknak ez a "kripta" zene. Jöhet lassan a mi sláger rádiónk :lol:
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!