@DJ Balu: Tudom, mire gondolsz, de szerintem 10 év után azért valljuk be, az is csoda, hogy van két hallgatóka, aki konzervet szolgáltat szerverről. Az, hogy ezek a zenék még meg is legyenek valakinek vagy akár emlékezzen rájuk valaki: közel esélytelen (egy a millárdhoz). De cáfoljon meg bárki! :)
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!