Sziasztok, mult heten voltam kint Cairnsben nyaralni es ha mar arra jartam, akkor osszefutottunk Zoo-val is. Jo volt 10 ev utan ujra talalkozni es hallgatni a sztorikat az eletrol meg ugy mindenrol! :))) Koszi szepen meg egyszer a talit Zoo es a programotleteket Cairns kornyeken, vegigjartuk a javaslataidat. :)
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!