Kb 103 GB a hanganyag, amit sikerült lementenem. Továbbra is tervezem, hogy csinálok egy mini-szervert (Raspberry Pi vagy más alapon) és DynDNS-en át hozzáférhetővé teszem őket, de határidőt nem tudok mondani (egy nagyobb melónak az utalásától függ).
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!