Önmagába röhej hogy papiron 50éve feltudtunk menni a holdra de 50év fejlödés után jelenleg elismerten nem tudnánk... Ez olyan mintha az 50ével ezelötti kocsik után manapság ujra lovas kocsi lenne a fejlödés mértéke.... Ugyhogy lószart voltak ezek odafent
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!