Sajnos az emberek nagyon kis része olyan, hogy szeret egy kérdést több szemszögből is megvizsgálni. :? A médiával pedig úgy van az átlag, hogy a szomszéd is csak igazi mai slágert hallgat akkor az neki is jó lesz. :lol: Nem akarok ennél mélyebben bele menni, hogy okoskodjak még nagyon büszke vagyok arra, hogy megismertem a Mesterek munkásságát, ami viszont a legkeményebb, hogy olyan mintha 10 éve a jövőt jósolták volna meg. :shock: Ez a válaszom köszönöm a szót... 8)
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!