Nyalaka: kb. 1,5 éve egy esküvőn találkoztam vele. Ő is vendég volt. És mit ad Isten: egy asztalnál is ültünk. :) Volt egy "feladat", amiben az ifjú pár által megadott random szavakból az asztaloknak verset kellett írni. Hát mi dalszöveget írtunk... A Hip-Hop Boyz - Hegyekbe fönn c. számra, mert egy 4F Club feldolgozásra nem tudtuk rábeszélni. És persze elő is kellett adni a szerzeményt :) Számomra hihetetlen élmény volt együtt szöveget írni és előadni azt vele. Ja, és természetesen a Balatoni Láz-is előkerült az este folyamán amit mindenki együtt nyomott vele. :D Örök emlék marad, a dalszöveg még megvan valahol, ha megtalálom posztolom.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!