Hozzászólások megtekintése   Vissza az archivumozoo főoldalára

Tibici  2016.10.10.   10:29 Hozzászólás időpontja
Üzenet Nyalaka:
kb. 1,5 éve egy esküvőn találkoztam vele. Ő is vendég volt. És mit ad Isten: egy asztalnál is ültünk. :)
Volt egy "feladat", amiben az ifjú pár által megadott random szavakból az asztaloknak verset kellett írni.
Hát mi dalszöveget írtunk... A Hip-Hop Boyz - Hegyekbe fönn c. számra, mert egy 4F Club feldolgozásra nem tudtuk rábeszélni.
És persze elő is kellett adni a szerzeményt :)
Számomra hihetetlen élmény volt együtt szöveget írni és előadni azt vele.
Ja, és természetesen a Balatoni Láz-is előkerült az este folyamán amit mindenki együtt nyomott vele.
:D
Örök emlék marad, a dalszöveg még megvan valahol, ha megtalálom posztolom.



Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!


Hozzászólás szerkesztése / törlése

Hozzászólás szerkesztése
Hozzászólás törlése
Adminisztrátor jelszó:


 
Tárhely: WebKontakt.hu Kód módosítás: Maniac | Design: Poetry