Villany GT40? Változnak az idők... Én most adtam el a veterán Honda VT700-asomat, mert nem volt pénzem felújítani. Nem beszélve arról, hogy sehol nincs a környéken egy becsületes szerelő. Pedig valamit el kéne tenni az utókornak, mert ahogy elnézem pár év múlva betiltják a robbanómotort és googlerobotok fogják vezetni a taxikat. :?
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!