Az tortent, hogy elobb a 96.4 egy osztott freki volt 3 allomas kozott (ebbol egyik a Roxy volt, teljesen mas profillal), majd mikor megpalyaztattak akkor a Bakai szedett ossze egy csapatot es finanszirozokat.
Szoval o ilyen szervezo volt a hatterben, a 24 oras Roxyn (ami '99 majusaban indult) nem vezetett musort es nem kevert zenet. Az ugyvezeto is mas volt, o inkabb csak a hatterbol atyaskodott. Addig amig o es a finanszirozok el nem adtak az uj, kulfoldi tulajnak valamikor 2000-ben.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!