Nem tudom, hogy mennyire hisztek természet feletti dolgokba, de hiszem, hogy véletlenek nincsenek. 2006.02.20.-i adás szól most... Inditványozom, hogy legyen nemzeti gyásznap az a nap amikor Zoo és Nyali abbahagyta a rádiózást... :cry:
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!