Itt meg bukna az egész, mert a milliárdosok is minimálbérre vannak bejelentve, villa anyóca nevén, vállalat egy ciprusi holding tulajdona, autót egy szlovák cégtől lízingeli, motorcsónakot egy delawari cég kölcsönzi....
Abszurdisztán!
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!