Atti: Volt 6év szünet igy még nagyon bele se lehet kötni hogy ezt irták... Ha valaki csinálna egy Rádió Deejay-t ő is irhatná ezt hiába volt itt már ilyen hisz az már a mult és mind jogutód nélkül tünt el.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!