Jaja. Az arab urakkal is csak azért cseréltek mobilszámot, hogy SMS-ezhessenek. Sőt amikor olyan vadul SMS-eztek, hogy ráment az egész éjszaka, az arab úr gálánsan megtérítette a 600 eurós SMS költséget. :P
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!