nem, az "eh" azt jelenti, hogy nincs kontent, és tervben sincs semmise. a két és fél domain ([www.]playtime.hu + kfm.playtime.hu) teljesen máshova mutat, a közös a tld.
Gergő (vagy ahogy régen, maniac)
@10725. Atti1967: Valami szerver nyavalya lehet, a playtime.hu-n nemes egyszerűséggel egy "eh" olvasható. (Fordítás: "Eh, megint besz...rt a bolt" ?).
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!