Egy hete szedtem le a Deejay B-side-okat és a maradék Reggeli tormát. Azért reméljük, hogy a helyzet megoldódik. Valami szerver nyavalya lehet, a playtime.hu-n nemes egyszerűséggel egy "eh" olvasható. (Fordítás: "Eh, megint besz...rt a bolt" ?).
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!