Az ismétlés egy idő után már megkerülhetetlen hisz elöbb utóbb a téma is elfogy, de attól az adó nem szünik meg! Már készült dokumentumfilm: Többféle zálogházról, ilyen -olyan (megjátszott lehinkább) bear grylls és társai tulélnek a vadonban, ilyen olyan állat meg növény mentökröl, állatkertröl, rendőrökröl, határőrökröl, háborúkról, és még hosszan lehetne sorolni ugyhogy ha ismételnek akkor ismételnek abba a napi 2-3 órában ami a tv-re jut nem bosszant ha pont belefutok.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!