Az a baj, hogy az emberek 80%-a nem veszi észre, hogy mossák az agyát. Most ez a fő csapásirány eltorzítva bemutatni a világháborút. Majd kivácsi leszek mikor kapnak jóvátérítést azok, akik már többször kaptak...
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!