NagyPalesz: Avval nekem is tele a hócipőm hogy nincs olyan nap hogy 2-3-4 órán át ne a 2.világháború valamely óráját elemezné valami okoska... De vannak azért jó müsorok is szerencsére. Én ma hallgattam a 2006.02.06.i adást. Vajon mi lehet avval a kutyával amit Zoo vitt ki szentendrére!?
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!