Igazatok van mindenben. Számomra pedig megnyugtató, hogy nem csak én látom úgy a világot ahogy... Nem akarok hazudni, de min. 2 éve max. 1 órát tv-t nézek ha nézek... Nincs benne semmi értelmes. 'Trendi' meg nem akarok lenni.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!