....és persze egy hallgatható rádióműsor sem! Üdvözöllek Agyarországon. Emlékszem alig vártuk a délutáni showt- t. Amúgyha ha konzervet nyitok egy picit letargikus hangulatba kerülök, most kb. két hete meginta reggeltől estig hallgatom őket.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!