Az rtl már most ezt csinálja. Azért szabadság harcoznak bátrabban :) Bááár a románok büntetik őket elég szépen! Jövöre indul a petőfi tv hogy legyen állami pletyka tv... Mintha nem lenne elég ami már van. Gyerekkortól öregkorig megvan minden korosztály agymosó tv-je...
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!