A mákkata nem a bochkorékkal van! :) Én is csak reggel halgatom mert aztán jön az elöbb emlitett "hölgy" akinek minden müsora arrol szol hogy ma milyen világnap van épp valahol a földön... Meg valamelyik jelenkori sztárunk bemegy élőben nyekeregni... A bochkoréknál az utso 5percben mindig beharangozzák... Aztán jön az ugynevezett délutáni roadshow amit nagyon eröltetettnek érzek. Utána meg a mai napig a francia makogásbol élő himtag... Én a balázst a deejay-be se birtam Zoo-ék is céloztak rá hogy nagy suttyó. A vadon Jani meg nyomokba se az aki volt az rtl-es megalázkodása ota.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!