Hozzászólások megtekintése   Vissza az archivumozoo főoldalára

Panthers240  2014.12.04.   11:51 Hozzászólás időpontja
Üzenet A mákkata nem a bochkorékkal van! :) Én is csak reggel halgatom mert aztán jön az elöbb emlitett "hölgy" akinek minden müsora arrol szol hogy ma milyen világnap van épp valahol a földön... Meg valamelyik jelenkori sztárunk bemegy élőben nyekeregni... A bochkoréknál az utso 5percben mindig beharangozzák... Aztán jön az ugynevezett délutáni roadshow amit nagyon eröltetettnek érzek. Utána meg a mai napig a francia makogásbol élő himtag... Én a balázst a deejay-be se birtam Zoo-ék is céloztak rá hogy nagy suttyó. A vadon Jani meg nyomokba se az aki volt az rtl-es megalázkodása ota.



Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!


Hozzászólás szerkesztése / törlése

Hozzászólás szerkesztése
Hozzászólás törlése
Adminisztrátor jelszó:


 
Tárhely: WebKontakt.hu Kód módosítás: Maniac | Design: Poetry