SomaPécs: Nosztalgiárol jut eszembe. Engem is elkapott a héten és utána kerestem hogy ha már Zooék ilyen szépen fent maradtak akkor más 2006 körüli rádióműsor fent maradt e. És hát a Rádiókabarét leszámitva semminek se hire se hamva. Most a Bochkorék kezdték el Youtube-ra felmentegetni az adásokat amióta ujra van de a régi adásaiknak specko nyoma sincs... Ami meglepett hogy már a Fiala műsorai is fent vannak olyan 2 évre visszamenőleg, csoda hogy van valaki aki erre szán időt hogy őt lementse.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!