Hozzászólások megtekintése   Vissza az archivumozoo főoldalára

Panthers240  2014.11.20.   00:50 Hozzászólás időpontja
Üzenet SomaPécs: Nosztalgiárol jut eszembe. Engem is elkapott a héten és utána kerestem hogy ha már Zooék ilyen szépen fent maradtak akkor más 2006 körüli rádióműsor fent maradt e. És hát a Rádiókabarét leszámitva semminek se hire se hamva. Most a Bochkorék kezdték el Youtube-ra felmentegetni az adásokat amióta ujra van de a régi adásaiknak specko nyoma sincs... Ami meglepett hogy már a Fiala műsorai is fent vannak olyan 2 évre visszamenőleg, csoda hogy van valaki aki erre szán időt hogy őt lementse.



Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!


Hozzászólás szerkesztése / törlése

Hozzászólás szerkesztése
Hozzászólás törlése
Adminisztrátor jelszó:


 
Tárhely: WebKontakt.hu Kód módosítás: Maniac | Design: Poetry