tökéletesen tudják mérni a forgalmat végfelhasználónként is, inkább a hitelesítettség lehet kérdés. de ez a probléma egyelőre lekerült a listáról úgyis
a két problémás mixet megnéztem, javítottam, az ékezetet nem igazán szerette leszámítva pár hibát a kódban, működnie kell (ha van hasonló, szóljatok)
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!