@Zoo: Riszektöpö a higgadt reakcióért. :) Egyébként teljesen jó hozzáállás, ugyanis ha a sok ostoba szarhuszár anonim kommentelőt/tollnokot olvasva nem akar ideje előtt az ember magas vérnyomástól/agyvérzéstől elpatkolni, akkor egy idő után muszáj valami immunitást kifejleszteni ("Ezt már megverte a jóisten" mintájára).
@NyokeeZsoltTinKA:
Köszi a linket, amint gyors net közelbe értem vissza, ráállok.
Seed-nél csak a 0 kbps a gond; volt már, amit másfél hónapig szedtem. :)
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!