 |
 |
 |
 |
 |
zoo
 |
2014.08.31. 09:32  |
 |
Atti,
Megolvastam en is - szerintem semmi baj a cikkel.
Az, hogy a csavo "szemet"-nek akarja hivni, az a szabad valasztasa. Nyilvan nem egy Nabucco, es hat perszehogy a "Balaton legnagyobb slágerét egy tinglitangli együttes [...] hozta össze".
Mi mas is hozta volna ossze? Egy Zeneakademiai professzorokbol alo rezfuvos egyuttes? Hat persze hogy egy csapat pialos, vidam, gondtalan kolyok volt. Ha tetszik: tinglitangli. Semmi komoly filozofiai melyseg.
Nekem nem kell ilyen cikkekre valaszolnom, mert ez nem egy parbeszed. A csavonak van rola egy velemenye, nekem meg nem dolgom bebizonyitani hogy teved.
Kulonben is, az internet elterjedese ota teljesen megvaltozott a velemennyilvanitas. Mikor en voltam 12 eves, meg nem mertem ujjat huzni a nagy 14 evesekkel. Ma meg minden valamirevalo 12 eves kommenthuszarkent kurvaanyazik pszichiater szaktekintely professzorokat - mert a tobbiek is ezt csinaljak.
Valamire azt mondani, hogy "hat ez egesz jo volt, en is szerettem regen" vagy hogy "en se tudok jobbat" - az olyan gay. Azt kell mondani, hogy mindenki szajbabaszott gyoker buzi, es akkor megmutattad, hogy tokos vagy.
A cikkiro is megmutatja a maga modjan (sokkal enyhebben) es a tarsadalom is ugy nagy altalanossagban. Manapsag ilyen a vilag, ha Zoli nagypapat kerdezitek.
|
|
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!
|
Hozzászólás szerkesztése / törlése |
|
|
 |
 |
 |
 |
|
 |