Hálás köszönet srácok, hogy újra üzemel az archivumozo és vissza lehet hallgatni a régebbi adásokat. :D Már szegény Zolinak írtam, az oldalán, hogy nem megy a webkontakt... :? Mikor volt alkalmam letöltöttem a Balaton Radio összes adását és nemrég úgy tudtam visszahallgatni.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!