Vikking: Leirtad a lényeget! Vadon Jani a Deejay búcsunapján amit összefogadkozott abból lett a homo csók balázs cimborájával benyalásként a kereskedelmi tévéknek és vezetőiknek... És amint hallani a legtöbb helyen olyanok vannak akik bevállalják a főnököt, főnöknőt... És még ha ehhez van is gyomrod utána kapsz egy olyan műsort ahol 3 számonként elmondhatsz 5 mondatot 3 vagy 4 órán át aztán örülsz hogy "rádiózhatsz"... Ez a szomorú jelen.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!