Sziasztok! A Galaxy Fm-ről tud valaki valamit? A hétvégén Balatonon voltam és egész jó zenék mentek rajta, és a lefedettség sem rossz, sokáig szólt a kocsiban. A fb oldaluk alapján nekem elég kalózosnak tűnik.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!