Endru
2014.05.17. 12:14
Zene ajánló hallgatókák:
Ezeket hallgatom egy ideje, nagyon kellemes kis progressive, uplifting house/trance mixek:
https://www.youtube.com/watch?v=4aqR3ZW4Jf0&index=5&list=UU14ap4T608Zz_Mz4eezhIqw
Ez pedig Sulci fiú, tegnap játszott kis hazánkban is, nem voltam, az album is már jó pár hetes, de elég fasza, sokkal jobb, mint az 1-es:
Marcus Schulz - Screem 2
Enjoy!
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!
Hozzászólás szerkesztése / törlése
Hozzászólás szerkesztése
Hozzászólás törlése
Adminisztrátor jelszó:
Tárhely: WebKontakt.hu
Kód módosítás: Maniac
|
Design: Poetry