Ebbe a pénz dologba csak az a felháborító, hogy papír és fém dolgokról beszélünk aminek a megalkotóik határozták meg az értékét, hogy evvel irányítsák a világot. Sőt sokszor olyan számokról beszélnek ami csak virtuálisan létezik. Számomra hányinger keltő a tőzsde és bankrendszer mert a "semmivel" üzletelnek és teszik tönkre milliók életét elhitetve velük, hogy ez fontos.Spekulálnak és csak a pénz. Lásd Soros Gyuri bácsi és társai.
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!